CzechEnglishGermanHungarianLatvianPolishSlovakUkrainian
Ultrainnova - Stahlkonstruktionen - Design, Konstruktion - SandwichplatteModulare Hütten

BEHÄLTER

PAVILLONS

CONTAINER-UMKLEIDERÄUME

CONTAINERGARAGEN

 CONTAINERHALLEN

CONTAINER-HOTELS

EU-PROJEKT

MARKA

SHOP

REALISIERUNGEN

HINWEIS

NEWS

KONTAKT

LOGIN

CzechEnglishGermanHungarianLatvianPolishSlovakUkrainian

BIURA KONTENEROWE

Containerbüros
Containerbüros

Containerbüros

Produktion und Montage

Ultramodul jest doświadczonym producentem budynków z Behälter o różnym przeznaczeniu, w tym również biur Container. Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługą od projektu, przez produkcję aż po montaż.

Podstawowymi zaletami produkowanych w naszym zakładzie kontenerów jest ich trwałość i funkcjonalność. Oferowane przez nas Büro Container są wykonane z najwyższej jakości materiałów i, co niezwykle ważne spełniają wszelkie wymogi stawiane przestrzeniom biurowym w przepisach dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. To sprawia, że są idealnymi rozwiązaniami dla firm, które poszukują komfortowych i funkcjonalnych, a zarazem ekonomicznych rozwiązań.

 

Siedziba Twojej firmy

w biurze kontenerowym od Ultramodula

Biura kontenerowe produkowane w naszym zakładzie to funkcjonalne, ergonomiczne i trwałe konstrukcje, które doskonale sprawdzą się w każdej branży, zarówno dla dużego, jak i małego biura. Ich mobilność i niskie koszty zakupu oraz utrzymania sprawiają, że są doskonałą alternatywą dla biur w tradycyjnej formie. Polecamy nasze biura kontenerowe, bo:

  • są komfortowe i spełniają niezbędne normy;
  • produkujemy je z najwyższej jakości materiały;
  • zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie;
  • dajemy możliwość dopasowania projektu do indywidualnych potrzeb;
  • gwarantujemy dobrą cenę.

Skontaktuj się z nami i wybierz najlepsze Büro dla swojej firmy.

KONTAKT

Arkadiusz Belz

Tel: + 48 734 734 439

E-Mail: a.belz@ultra-group.pl

 


Andreas Pakula

 Tel: + 48 734 734 639

E-Mail: a.pakula@ultra-group.pl

ZALETY BIUR KONTENEROWYCH ULTRAMODULA

Hersteller von Dauerbehältern Jana Kilińskiego 86E, 22-400 Zamość

Festigkeit - Die Struktur des Behälters hat aufgrund ihrer speziellen Struktur eine hohe Steifigkeit

Einsatz von Containern

Langlebigkeit - Die verwendeten Materialien und Korrosionsschutzbeschichtungen garantieren eine langjährige Haltbarkeit

Preise für Bürocontainer

Preis - ein Stahlrahmen in Kombination mit einem Trapezblech ist wirtschaftlich zu bauen

Behälter für ungefährliche Materialien

Sicherheit - jeder Container wird nach unseren Entwürfen und Berechnungen hergestellt und hat elektrische Abmessungen

Kaufen Sie hochwertige Container - Hersteller ultramodula Zamość

Qualität - Qualitätskontrolle in jeder Phase des Prozesses und professionelle Baumaterialien ermöglichen es uns, eine hohe Qualität zu erreichen

BIURA KONTENEROWE – DLACZEGO WARTO?

Containerbüros stają się w Polsce coraz bardziej popularne ze względu na swoje liczne zalety. Są niedrogie, trwałe i wszechstronne, co czyni je atrakcyjną opcją zarówno dla potrzeb krótko, jak i długoterminowych w obszarze powierzchni biurowej. Ponieważ firmy muszą szybko reagować na dynamiczne zmiany w rynku pracy, w tym oczekiwania pracowników wobec środowiska pracy, biura kontenerowe oferując dużą elastyczność i szybki czas realizacji są doskonałą alternatywą dla tradycyjnego budownictwa.

Mobilität

Von uns angeboten Containerbüros są zaprojektowane tak, aby można było łatwo przenosić je z jednego miejsca do drugiego. Ta cecha czyni je doskonałą opcją dla firm, które potrzebują tymczasowej powierzchni biurowej lub tych, które działają w wielu lokalizacjach. A także w przypadku, gdy działalność firmy jest sezonowa, np. dla biura-wypożyczalni sprzętu narciarskiego w turystycznej miejscowości. Montaż Container biurowego jest niezwykle prosty: na docelowym miejscu ulokowania wystarczy jedynie przygotować fundament z gotowych bloczków fundamentowych i doprowadzić odpowiednie instalacje: elektryczną i wodną. Obiekt stawiany jest na fundamentach za pomocą dźwigu lub HDS, a zajmuje to kilkanaście minut.

Flexibilität

Co ważne, konstrukcja modułowa daje także szerokie możliwości aranżacji lub rozbudowy projektu. Wybierając Bürocontainer z naszej oferty, firma w każdej chwili może powiększyć swoją siedzibę o kolejne moduły. Co ciekawe, istnieje możliwość rozbudowy nie tylko w poziomie, ale również “w pionie”, czyli do góry. Behälter produkowane w naszym zakładzie można bowiem piętrować. Aby było to możliwe, mają one odpowiednią konstrukcję. Rama naszych kontenerów jest wykonana z kształtowników zimno-giętych o grubości 4 mm, natomiast finalną stabilność Gebäude zapewniają jej słupy skręcane do ramy górnej i dolnej. Jest to ciekawa opcja, bo na dwukrotnie mniejszym obszarze gruntu, można zmieścić oczekiwaną przestrzeń biurową i podzielić ją na strefy: przykładowo na parterze zorganizować miejsce do spotkań z klientami, a na piętrze miejsca pracy.

Niedrige Kosten

Jedną z najważniejszych zalet obiektów produkowanych przez naszą firmę jest ich przystępna cena. Containerbüros to opłacalna alternatywa dla tradycyjnych budynków biurowych – są znacznie tańsze niż Bau nowego budynku od podstaw lub wynajem komercyjnej powierzchni biurowej. W naszej ofercie dostępne są obiekty w różnych rozmiarach, zaczynając od opcji Mini mit einer nutzbaren Fläche von nur 6m2. To dobry wybór na start działalności lub w przypadku, gdy biuro będzie wykorzystywane sporadycznie, bądź rotacyjnie. Ważną zaletą budynków kontenerowych są też niskie koszty utrzymania budynków po zakupie.

Hersteller von Containerbüros Biura kontenerowe | Ultramodula

Biura kontenerowe Ultramodula a przepisy BHP

Oferowane przez nas kontenery Büro spełniają wymogi stawiane miejscom pracy w przepisach BHP. Wiemy, że każdy nasz Container musi zapewnić właściwe warunki dla przebywających w nim osób. Przepisy precyzują wymogi stawiane miejscu pracy, a odpowiednio dobrany kontener spełni je bez problemu.

Jak określa Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy w par. 15 Arbeitsräume und deren Ausstattung sollen den Beschäftigten sichere und hygienische Arbeitsbedingungen bieten. Insbesondere in Arbeitsräumen sollte für natürliche und künstliche Beleuchtung, angemessene Temperatur, Luftaustausch und Schutz vor Feuchtigkeit, ungünstigen thermischen Bedingungen und Sonneneinstrahlung, Vibrationen und anderen gesundheitsschädlichen und belästigenden Faktoren gesorgt werden.

Beleuchtung von Bürocontainern

Projektując nasze kontenery biurowe, dbamy o zapewnienie optymalnego dopływu światła naturalnego. To zadanie realizują stosownej wielkości okna. Każdy budynek produkowany przez nas jest wyposażony w nowoczesną, szczelną stolarkę PCV, aby dodatkowo łatwiej spełnić kolejny wymóg przepisów, czyli zapewnienie odpowiedniej temperatury. Natomiast dobierając źródła oświetlenia sztucznego, stawiamy na lampy w technologii LED. Polecamy szczególnie opcje z barwą światła zbliżoną do naturalnego, co jest zdecydowanie lepsze dla oczu. Ponadto zużywają one minimalne ilości energii elektrycznej.

Optymalna temperatura, wymiana powietrza oraz zabezpieczenie przed wilgocią

Kluczowymi czynnikami dla zapewnienia komfortu pracownikom w biurze są temperatura, odpowiednia wentylacja oraz wilgotność powietrza. Są one mocno ze sobą powiązane, a utrzymanie ich na właściwym poziomie zależne jest od budowy oraz izolacji budynku, w tym przypadku Büro Container.

Po pierwsze każdy budynek, który ma pełnić funkcję biura, musi być całoroczny, a co się z tym wiąże, dobrze ocieplony. W Ultramodula stosujemy do tego celu wełnę mineralną w połączeniu z folią paroizolacyjną. Aby ocieplenie odgrywało efektywnie swoją rolę, wełna w naszych Behälter ma grubość 100 mm. Kolejną warstwę izolacyjną stanowi płyta laminowana mocowana od wewnątrz kontenera. Dbamy też o ocieplenie dachu, analogicznie jak w przypadku ścian stosujemy tu wełnę mineralną wraz z folią. Dobrej jakości izolacja ma dla nas ogromne znaczenie, bo wiemy, że zimą zapewni ciepło, ale też zagwarantuje, że latem w pomieszczeniu nie będą panowały zbyt wysokie temperatury.

Zaplecze sanitarno-socjalne w biurach kontenerowych

Niezbędnym elementem każdego Büro jest oczywiście kuchnia i łazienka, czyli formalnie zaplecze sanitarno-socjalne. Nasza oferta obejmuje kontenery biurowe zarówno z niewielkim zapleczem (WC, umywalką i miejscem na aneks kuchenny), jak i wyposażone z większą strefę łazienkowo-kuchenną w zależności od potrzeb i oczekiwań inwestora. Nasi eksperci pomogą dobrać optymalny projekt, ponieważ warto pamiętać, że wymogi zaplecza są również definiowane w przepisach BHP i zależą od wielu czynników, między innymi od ilości osób, które będą korzystać z biura, czy też o rodzaju wykonywanej przez nich pracy.